Євгеній Мураєв: чому за інформацію про його місцеперебування обіцяють винагороду у 100 тисяч гривень

Євгеній Мураєв: чому за інформацію про його місцеперебування обіцяють винагороду у 100 тисяч гривень
Про Євгенія Мураєва багато написано, але не зайвим буде нагадати, чому саме Мураєв — колаборант.
 
25 лютого 2022 року Євгеній Мураєв зазначив, що Україні доведеться капітулювати і він давно пропонував дати воду в Крим і розійтися мирно з невизнаними самопроголошеними республіками на Донеччині і Луганщині. Про це повідомляє Рух ЧЕСНО.
 
За місяць до цього Великобританія звинуватила РФ у прагненні встановити в Україні внаслідок військових дій проросійську адміністрацію на чолі з Євгенієм Мураєвим. Сам політик заперечував будь-який такий план. Втім, він активно подорожував Україною саме напередодні вторгнення із лозунгом “Тут наша земля!”
 
Після початку повномаштабного нападу РФ на Україну місцезнаходження Мураєва залишалося невідомим. Харківський підприємець і депутат пообіцяв 100 000 грн нагороди тому, хто скаже, де перебуває колишній народний депутат. Подейкують, що він у Москві.
 
Євгеній Мураєв — уродженець Харківщини, депутат Харківської обласної ради двох скликань, народний депутат України VII і VIII скликань. Власник заблокованого проросійського телеканалу НАШ, відомий своїми українофобськими висловлюваннями.
 
Цікаво, що провадження про державну зраду проти Мураєва Генпрокуратура відкрила іще у 2018 році: тоді ефірі 112 телеканалу народний депутат назвав засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова терористом, бо він, на думку Мураєва, готував підпали та вибухи. Такою заявою, як вважають правоохоронці, політик поставив під питання доцільність обміну культурного діяча. Втім, відкрите провадження аж ніяк не заважало Мураєву і далі займатись антиукраїнською пропагандою, що йому вдавалось доволі непогано протягом багатьох років: він же був засновником та власником телеканалу "NewsOne".
 
Євгеній Мураєв є одним з народних депутатів 7-го скликання, які проголосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року.
 
У 2017 році Мураєв взяв участь тільки у 0,4 % голосувань у парламенті, пропустивши 99,6 % голосувань
 
У 2018 році Мураєв пропустив 99,11 % голосувань у Верховній Раді.
 
Друзі, ми хочемо щоб такі особи не брали участь у політичному житті України та за наявності доказів були за гратами. Ми збираємо дані про колаборантів в Україні і Ви можете допомогти нам у цьому — повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
 
Зрадники за реєстром Руху ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/
 
#реєстр_колаборантів #колаборанти
 
 

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×