Колишній працівник “Азовсталі” під запис здавав позиції окупантам

Колишній працівник “Азовсталі” під запис здавав позиції окупантам
Колишній начальник зміни з обладнання у конверторному та товстолистовому цехах "Азовсталі" в Маріуполі Олександр Чупрін здає окупантам позиції, де на заводі можуть ховатися українські захисники. Про це повідомляє Українська правда (https://www.pravda.com.ua/news/2022/04/24/7341832/)
 
Про це написало російське видання, що ретранслює риторику Кремля, "Известия" (https://iz.ru/.../byvshii-rabotnik-azovstali-pokazal...)
 
Олександр Чупрін на відео розповідає: "Тут йде потужний підземний тунель пішохідний, під товстолистовим цехом проходить, прямо під ним вихід йде всередину цеху, два виходи — у самому ТЛЦ. Якщо цех гарячий, то є система потужного водопостачання для охолодження обладнання та металу, і тоді обов'язково там присутні залізобетонні потужні відстійники".
 
Зрадник показує на карті, де саме знаходяться цехи, в яких найлегше сховатися, а заразом розповідає, де українці можуть сховатися та перечекати досить потужні удари російських окупантів.
 
Також він розповів, як українські захисники можуть пересуватись на території заводу і що просидіти у цехах із залізобетонними конструкціями можна досить довго.
Друзі, ми збираємо дані про колаборантів в Україні. Ви можете допомогти нам у цьому — повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
 
Зрадники за реєстром Рух ЧЕСНО ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×