Спецоперація здорової людини: Володимир Зеленський повідомив про затримання Віктора Медведчука

Спецоперація здорової людини: Володимир Зеленський повідомив про затримання Віктора Медведчука
 
Наразі це все, що ми знаємо про безпосередньо затримання. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що деталі будуть згодом, а наразі це — блискуча спецоперація СБУ. Фото також від Президента.
Про Віктора Медведчука можна розповідати довго. Якщо коротко, то це один із головних колаборантів в Україні. 08.10.2021. В. Медведчуку оголошено підозру про держзраду та сприяння тероризму (https://www.youtube.com/watch?v=PQ0nBULGnzU). В СБУ зокрема стверджують, що Медведчук через свого однопартійця Тараса Козака передав Росії інформацію про розташування прихованого підрозділу ЗСУ.
Більше цікавого про “заслуги” Медведчука — на сайті “Миротворець”. Можна романи писати за його “діяльністю”: https://myrotvorets.center/.../medvedchuk-viktor.../
До речі, ви можете повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
Зрадники за реєстром Рух ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×