В Херсоні призначили окупаційну “владу”: одне обличчя знайоме, інше — ні

В Херсоні призначили окупаційну “владу”: одне обличчя знайоме, інше — ні
В Херсоні після двох місяців окупації окупанти “призначили” свою “владу”. За їхньою логікою, керувати містом має Олександр Кобець, а областю — Володимир Сальдо. Ось що про них розповідає Суспільне Херсон (https://suspilne.media/233160-mer-troh-kadencij-ta.../).
 
Володимир Сальдо керував Херсоном три каденції. Вперше був обраний на пост Херсонського міського голови у 2002 році і пробув на ньому до 2012 року. Потім переміг на парламентських виборах по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 182. Був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики. У 2015 році намагався вчетверте стати Херсонським міським головою, але в другому турі зняв свою кандидатуру і став депутатом VII скликання Херсонської міської ради. У серпні 2020-го заявив про бажання вп'яте балотуватися на посаду Херсонського міського голови, вийшов у другий тур, але не переміг. І знову пройшов у міську раду депутатом від Блоку Володимира Сальдо.
 
Сальдо відомий херсонцям і своєю політичною діяльністю, він кілька разів змінював політичні партії, проте не змінював своїм проросійським уподобанням.
 
Також Володимир Сальдо відомий, як депутат Верховної Ради України, який повністю підтримував режим Януковича і 16-го січня 2014 року проголосував за диктаторські закони.
 
З початку вторгнення російських військ в Україну, активно підтримував окупантів: брав участь у організованих ними мітингах та засіданнях створеного "Комітету порятунку". За це на Володимира Сальдо та весь “комітет” вже відкрили кримінальну справу за статтею “Державна зрада”.
 
Стосовно іншого так званого "керівника" міста Олександра Кобця, відомостей практично немає, як і його фото. Поки він залишається темною фігурою. Єдина інформація, яку вдалося віднайти місцевим журналістам, те що Кобець служив у КДБ та СБУ, а зараз служить ФСБ. Чоловік народився у Херсоні в 1959 році. Службу починав у Комітеті державної безпеки СРСР. У 1991 році присягнув Україні і перейшов у новостворену Службу безпеки.
 
За різними даними, пише видання, Олександр Кобець курував у 90-х "економічні" питання, і зокрема, роботу Херсонського нафтопереробного заводу.На початку 2000-х Кобця перевели у главк СБУ. Вийшов він на пенсію приблизно у 2010 році. Чим займався Олександр Кобець з 2010 кореспондентам видання встановити не вдалося.
 
Друзі, ми хочемо щоб такі особи не брали участь у політичному житті України та за наявності доказів були за гратами. Ми збираємо дані про колаборантів в Україні і Ви можете допомогти нам у цьому — повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
 
Зрадники за реєстром Рух ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×