Розслідування 17.05.2017

Після нашого звернення до Прокуратури щодо озера Качиного було ініційовано службове розслідування та відсторонили слідчого

Озеро Качине розташоване у Дарницькому районі м.Києва і там тривають будівельні роботи КП “Житлоінвестбуд”. У березні цього року ми надіслали інформаційний запит до КП. Тоді вдалось з’ясувати, що озеро – це “земельна ділянка, яка підтоплюється грунтованими водами“, що ніби-то вказувало на легітимність проведення там будівництва.Але озеро на карті і виглядає як озеро, тому ми відправили відповідний запит до Прокуратури міста Києва. Виявилось, що питання законності будівництва за вказаною адресою є предметом досудового розслідування у кримінальному впровадженні за фактом незаконного засипання водоймища.

За нашим зверненням, Прокуратура вивчила матеріали кримінального провадження та заявила, що стан слідства не відповідає вимогам кримінального процесуального законодавства та підключило Дарницьку прокуратуру. Після цього 5 травня 2017 року було також ініційовано питання про відсторонення слідчого від проведення досудовго розслідування та призначення іншого більш досвідченого слідчого. 

Оскільки Прокуратура відмовила у представництві інтересів громадян у суді щодо цього питання, наше звернення було направлено до розгляду до 4х інших інстанцій: Державної архітектурно-будівельної інспекції в м.Києві, Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та Державного агенства водних ресурсів України.

Далі буде.

РОЗСЛІДУВАННЯ

12.06.2018

Історія депутатки Тернопільської міської ради: Як приховати конфлікт інтересів та уникнути за це відповідальності

  Прокопів Ліна Анатоліївна – депутатка Тернопільської міської ради VII скликання та заступниця директора ПП “Креатор-Буд”. Порушуючи українське антикорупційне законодавство, пані Ліна під час 9 сесії міської ради не повідомила про реальний конфлікт інтересів. 3 березня та 16 червня 2016 року вона проголосувала за затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству, де обіймає посаду, загальною […]

Детальніше
20.09.2017

Кейс Андрія Білецького: недостовірність фактів у декларації – не підстава для перевірки

Недостовірність інформації в декларації не є підставою для перевірки нардепа Андрія Білецького, про це йдеться у відповіді НАЗК на наше звернення.

Детальніше
19.05.2017

#перемога: зняття недоторканності з двох нардепів за нашими зверненнями

Сьогодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко написав про те, що ГПУ, САП і НАБУ проситимуть про зняття недоторканості з трьох нардепів, а саме: Бобова, Лозового та Дейдея.

Детальніше
18.05.2017

Нові тренди у чиновників: напевно іграшкове субару та еко-поселення

Карпенко Віталій Олександрович, прокурор Фрунзенської прокуратури Харкова разом із дружиною у 2015 та 2016 роках разом заробили 120 тис грн і при цьому:

Детальніше
18.05.2017

Лайфхак від дружини нардепа як зекономити 200 000 грн

Нардеп від БПП Дмитро Лубінець минулого року придбав Lexus GX470 2008 року випуску вартістю 320 000 грн, а його дружина 19 листопада 2016 року набула у власність автомобіль Lexus GX470 2007 року випуску вартістю 112 000 грн.

Детальніше
17.05.2017

Лайфак від київського прокурора як дешево купити машину

  Поки на травневих святах всі їли шашлички, Євген Олександрович Шаповалов, прокурор Прокуратури міста Києва, придбав собі авто Honda Accord 2008 року випуску за супер вигідною ціною – всього 149 000 грн!  

Детальніше
БІЛЬШЕ РОЗСЛІДУВАНЬ