Понад 4 млн грн на розвиток open data проєктів: конкурс Open Datathon reUkraine

Понад 4 млн грн на розвиток open data проєктів: конкурс Open Datathon reUkraine

Open Datathon reUkraine — національний конкурс технологічних проєктів на основі відкритих даних для відновлення України. Організатори шукають рішення, які сприяють відбудові держави, підвищують ефективність та прозорість діяльності владних структур, запобігають корупції або вирішують інші виклики воєнного часу.

Технологічні та інноваційні рішення є однією з ключових ланок державної відбудови. Особливе місце серед них займають проєкти на основі відкритих даних. Ці продукти і сервіси підвищують якість медичних послуг, удосконалюють транспортну інфраструктуру, сприять прозорості правового сектору, забезпечують фінансову стабільність тощо.

До участі в конкурсі запрошуються:

  • open data проєкти з готовими продуктами чи сервісами

  • технологічні компанії та стартапи, які можуть доповнити свої рішення використанням відкритих даних

  • інноватори з мінімальним досвідом роботи з відкритими даними, які готові реалізувати проєкт за обмежений час

Організатори відберуть до дванадцяти фіналістів, які візьмуть участь в освітньому буткемпі, пре-пітчингу і краш-тесті своїх проєктів. Кожен з чотирьох переможців зможе отримати до 1,1 млн грн на втілення власних рішень. Загальний грантовий фонд конкурсу — 4,4 млн грн.

Подати заявку на участь у конкурсі Open Datathon reUkraine можна до 3 листопада 2023 року. Вимоги до учасників, умови участі та подробиці конкурсу читайте на сайті.

Конкурс організований USAID/UK Аid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

 

Читайте також

×