Стихійне лихо та кінець календарного року – причини незавершених ремонтів

Стихійне лихо та кінець календарного року – причини незавершених ремонтів

У 2017 році до нас звернулися мешканці житлового будинку за адресою вул. Родимцева 21 зі скаргою щодо неякісного виконання робіт із капітального ремонту покрівлі даху. У ході розслідування з’ясувалося, що у 2017 році між КП «Голосіїво-будінвест» та ТОВ «Беатус» було укладено договір, предметом якого є виконання робіт із капітального ремонту покрівлі житлового будинку вартістю 414 тис. гривень. Відповідно до актів приймання виконаних робіт, ремонт був зроблений на суму 124 тис. гривень. 

Згодом, було повторно виділено кошти на капітальний ремонт покрівлі на суму 771 тис. гривень:  насправді ж сума витрачених коштів становила 448 тис. грн, а залишкові гроші не були повернуті до комунального підприємства.

У зв'язку зі зверненням ГО “Антикорупційний штаб” у червні 2019 року представник від КП «Голосіїво-будінвест» спільно з директором ТОВ «ВІРІДІС БУД» провели Акт обстеження виконаних робіт. Акт підтверджує неповне виконання робіт з боку підрядника. Вибірковість виконаних робіт підрядником була виправдана складними погодними умовами та закінченням календарного року. У свою чергу, представники КП «Голосіїво-будінвест» звернулися до підрядника з проханням про повернення коштів за роботи, які не були виконані. Однак інформація про суму повернення відсутня.

Ми звернулись до Генерального прокурора м. Києва, на що отримали відповідь, що нашу заяву долучили до чинного провадження та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень.

Відповідно до інформації Єдиного державного реєстру судових рішень підписанту Актів виконаних робіт за адресою вул. Родимцева 21, колишньому керівнику даного ремонта КП "Голосіїво-будінвест" Коцюбі Олександру обрано запобіжний захід та накладено арешт на нерухоме майно, яке міститься в його декларації.

 

Звернення Антикорупційного штабу до Голови Державної аудиторської служби щодо перевірки: https://drive.google.com/file/d/1y9y0yVpfAHkD2l2TsRzUHLR_l49n0h66/view?usp=sharing

Копія актів виконаних робіт: https://drive.google.com/file/d/1pLszYn1Iu_C9jQYGh0YFiJSU3yhGdUKb/view?usp=sharing

Довідка про вартість виконаних робіт: https://drive.google.com/file/d/1drMzcuOPYthLNOTTpoYmLpK62hyQkgf3/view?usp=sharing

Читайте також

 • Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень
  Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень

  Департамент транспортної інфраструктури КМДА планує витратити понад 1 млрд гривень на сумнівні закупівлі. Як повідомляють партнери "Наші гроші": Департамент транспортної інфраструктури КМДА 27 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на комплексну модернізацію вагонів КП «Київський метрополітен». Вартість угоди склала 1,02 млрд грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Антикорупційний Штаб надіслав відповідне депутатське звернення, та серед іншого, попросили Держфінінспекції з’ясувати наскільки санкціоновано з тендеру викинули пропозицію, яка була на 150 млн. грн. дешевшою, ніж у переможця державного підряду. .

 • Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків
  Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків

  Факт розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків виявився під час під час запису сюжету для каналу Україна. Виявилось,що до голови ОСББ по пров. Жуковського, 10 приходили невідомі люди і пропонували гроші, якщо вона дасть справу, що "ремонт виконано повністю, претензій не маю". У цьому будинку мали утеплити 280 кв. м. фасаду на 150 тис грн, а замість цього зробили не повністю лише 2 квартири. Серед інших деталей, КП «Київбудреконструкція» прийняло роботу і заплатило підряднику - ТОВ «ГолдДевелопмент» - майже 150 тисяч гривень. ТОВ «ГолдДевеломент», який відзначився з ремонтом в провулку Жуковського, мав утеплити загалом 78 столичних житлових будинків. Загальна вартість ремонтних робіт за ними склала 10,5 мільйони гривень.  .

 • Розкрадання у ДП
  Розкрадання у ДП "Укрпатент" у понад мільйон гривень

  У листопаді 2014 року команда Антикорупційного штаба кілька тижнів проводила розслідування діяльності державного підприємства «Український інститут промислової власності», більш відомого як ДП «Укрпатент», і знайшли розкрадань щонайменше на 1 мільйон гривень. Ці імовірно корупційні закупівлі держпідприємства були оскаржені в Прокуратурі, після чого було відкрито кримінальне провадження. Проте дуже швидко Печерська міліція закрила кримінальне провадження, при цьому жодного повідомлення нам, як заявителям, не було надано, що є прямим порушенням закону. Постанова про закриття була скасована, тому тепер чекаємо на розслідування «злочину на мільйон» і те, що за нагло закрите кримінальне провадження буде понесено відповідальність. .

×