Вакансія: Керівник/ця проєкту "Карта ремонтів"

Вакансія: Керівник/ця проєкту

Обов’язки:
- поїздки в регіони (вуличні акції, прес-брифінги, тренінги для місцевих координаторів);
- пошук та організація роботи з регіональними координаторами;
- стратегічний розвиток проєкту;
- розвиток волонтерської мережі Карти ремонтів всією Україною;
- контроль та обробка скарг громадян щодо корупції у закупівлях у співпраці з юристами;
- ведення переговорів із міськими головами та управліннями ЖКГ місцевих рад;
- взаємодія з IT-розробниками щодо вдосконалення сайту Карти;
- організація системи "донейту" на розвитку проєкту;
- розвиток проєкту в соціальних мережах.

Вимоги:
- досвід управління проєктами або навчання за напрямком;
- грамотне володіння українською мовою;
- відповідність цінностям організації;
- здатність працювати в режимі мультизадачності.

Розглянемо кандидатів як з досвідом, так і без досвіду, але з великим бажанням вчитися.

Умови:
- Робота у Києві (м. Печерська);
- повний робочий день;
- професійний розвиток і ріст;
- команда однодумців.

<span class="_6qdm" style="background-image:url(" https:="" static.xx.fbcdn.net="" images="" emoji.php="" v9="" t5f="" 2="" 16="" 1f4e9.png?_nc_eui2="AeHZV46VagUayYPZbQqLYCItgjJOOkDIUXHw1XlvW47hgL4MULs2ueczO5_RDPHABnrsFs8D5A0PTn4P5MgLv7pu257dMSs4g06kip_2FsblPA&quot;);" background-repeat:no-repeat;="" background-size:contain;="" color:transparent;="" display:inline-block;="" height:16px;="" text-shadow:none;="" vertical-align:text-bottom;="" width:16px"="">

Читайте також

 • Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень
  Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень

  Департамент транспортної інфраструктури КМДА планує витратити понад 1 млрд гривень на сумнівні закупівлі. Як повідомляють партнери "Наші гроші": Департамент транспортної інфраструктури КМДА 27 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на комплексну модернізацію вагонів КП «Київський метрополітен». Вартість угоди склала 1,02 млрд грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Антикорупційний Штаб надіслав відповідне депутатське звернення, та серед іншого, попросили Держфінінспекції з’ясувати наскільки санкціоновано з тендеру викинули пропозицію, яка була на 150 млн. грн. дешевшою, ніж у переможця державного підряду. .

 • Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків
  Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків

  Факт розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків виявився під час під час запису сюжету для каналу Україна. Виявилось,що до голови ОСББ по пров. Жуковського, 10 приходили невідомі люди і пропонували гроші, якщо вона дасть справу, що "ремонт виконано повністю, претензій не маю". У цьому будинку мали утеплити 280 кв. м. фасаду на 150 тис грн, а замість цього зробили не повністю лише 2 квартири. Серед інших деталей, КП «Київбудреконструкція» прийняло роботу і заплатило підряднику - ТОВ «ГолдДевелопмент» - майже 150 тисяч гривень. ТОВ «ГолдДевеломент», який відзначився з ремонтом в провулку Жуковського, мав утеплити загалом 78 столичних житлових будинків. Загальна вартість ремонтних робіт за ними склала 10,5 мільйони гривень.  .

 • Розкрадання у ДП
  Розкрадання у ДП "Укрпатент" у понад мільйон гривень

  У листопаді 2014 року команда Антикорупційного штаба кілька тижнів проводила розслідування діяльності державного підприємства «Український інститут промислової власності», більш відомого як ДП «Укрпатент», і знайшли розкрадань щонайменше на 1 мільйон гривень. Ці імовірно корупційні закупівлі держпідприємства були оскаржені в Прокуратурі, після чого було відкрито кримінальне провадження. Проте дуже швидко Печерська міліція закрила кримінальне провадження, при цьому жодного повідомлення нам, як заявителям, не було надано, що є прямим порушенням закону. Постанова про закриття була скасована, тому тепер чекаємо на розслідування «злочину на мільйон» і те, що за нагло закрите кримінальне провадження буде понесено відповідальність. .

×