Антикорупційний штаб запустив Карту вакцинації

Антикорупційний штаб запустив Карту вакцинації

Антикорупційний штаб запустив Карту вакцинації, на якій кожен українець може побачити найближчий до себе пункт вакцинації від COVID-19. Знайти її можна за посиланням vac.shtab.net.

Карта охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих територій), є повністю безплатною, має форму зворотного зв’язку та можливість повідомити про порушення пов'язані з процесом вакцинації в України.

“До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і недотримання соціальної дистанції, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець має змогу побачити наявні пункти вакцинації та статистику використання ними вакцин, а також повідомити про порушення, на яке обов'язково відреагують наші юристи” – зазначив голова Правління ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик.

Додатковий функціонал Карти полягає у тому, що вона автоматично рахує можливо втрачені дози вакцини.

Кожен флакон вакцини AstraZeneca, як відомо, містить 10 доз, які можна використати впродовж 6 годин. Невикористані – утилізуються. На основі даних НСЗУ Карта в автоматичному режимі обліковує ймовірно утилізовані дози: як по Україні загалом, так і за кожним окремим пунктом вакцинації. Детальніше про це йдеться у розділі «можливо втрачені дози» на сайті Карти.

Ми хочемо мотивувати уповноважених осіб, які вносять медичні записи оперативно та повно вносити інформацію до реєстру, задля мінімізації будь-які можливості втрати цінної вакцини.

Читайте також

×