Новини
21 листопада Верховна Рада проголосувала законопроєкт № 10140-д у першому читанні. Він загрожує головному механізму участі громадськості в оцінюванні та відборі суддів — Громадській раді доброчесності. Він повністю виключає ст. 87 із Закону “Про судоустрій і статус суддів”, яка регулює діяльність ГРД. Ухвалення законопроєкту призведе до ослаблення громадського контролю над оцінюванням суддів і кандидатів, неможливістю ГРД здійснювати свою функцію участі, зривом очищення судової системи та невиконанням наших міжнародних зобов’язань.
-
ГО «Антикорупційний штаб» шукає ініціативних та активних мешканців Кам'янець-Подільський (Хмельницька область) та Ємільчине (Житомирська область), які готові пройти навчання та стати частиною антикорупційної кампанії, що триватиме 10 місяців.
-
Громадські організації закликають Кабінет Міністрів повернути законопроєкт "Про доброчесне лобіювання і адвокацію в Україні" та супровідний на доопрацювання в НАЗК та провести якісні публічні консультації. Відповідну заяву підписали понад 150 громадських об’єднань. Підписанти наполягають на тому, що громадські організації, які здійснюють адвокацію для досягнення суспільних змін, мають бути виведені з-під дії закону.
-
ГО «Антикорупційний штаб» шукає ініціативних та активних мешканців Новоукраїнки (Кіровоградської області), Жовкви (Львівської області) та Миронівки (Київської області), які готові пройти навчання та стати частиною антикорупційної кампанії, що триватиме 10 місяців.
-
16 листопада ГО “Антикорупційний штаб” презентувала Дорожню карту відновлення регіонів. Це 7 головних проблем відбудови, а також шляхи їх розв'язання. Серед них громадськість і органи виконавчої влади називають брак кваліфікованих кадрів та прозорості. Процес відбудови експерти дослідили на прикладі трьох областей: Житомирської, Харківської та Запорізької.
-
Активісти ГО “Антикорупційний штаб” та журналісти “Слідства.Інфо” ідентифікували вже 182 тис. російських воєнних злочинців, які причетні до війни в Україні. Вони створили Реєстр російських воєнних злочинців, який наповнюють з березня 2022 року. Утім покарані далеко не всі окупанти. Із початку 2022 року в Україні зареєстровано понад 100 тис. проваджень за статтею “порушення законів та звичаїв війни”. Підозри отримали 450 росіян, а засуджені нині — 66.
-
Запрошуємо на пресконференцію на тему "Активісти та журналісти ідентифікували 182 тисячі російських воєнних злочинців: скільки вже покарані"
-
Служба відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області оголосила тендер на 138 млн 321 тисячу 774 грн на реконструкцію залізничного вокзалу та привокзальної площі в місті Тростянець Охтирського району Сумської області.
Відбудову вокзалу в Тростянці проводять в межах експериментального проєкту з відновлення населених пунктів що постраждали внаслідок збройної агресії Росії, розповіли в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури в Україні.