Карта ремонтів: На що було витрачено 116 млн грн у Лисичанську?

Карта ремонтів: На що було витрачено 116 млн грн у Лисичанську?

Карта ремонтів – це інтерактивна карта України, на якій позначені всі ремонтні роботи. Кожен громадянин може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів житлових будинків, шкіл, садочків, лікарень, гуртожитків, парків тощо. 

Жителі східних регіонів України також мають можливість перевірити свої будинки, двори або ж школи, куди ходять їхні діти, та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту. Юристи Антикорупційного штабу, у свою чергу, обробляють усі отримані скарги щодо неякісно проведених ремонтів або ж взагалі їх відсутності і звертаються до правоохоронних та контролюючих органів у разі виявлення правопорушень.

Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що у Лисичанську за останні три роки було укладено 715 договорів на проведення ремонтних робіт і витрачено близько 116 млн гривень. Топ-3 найдорожчих ремонтів: роботи зі створення та впровадження Інформаційно-технічного комплексу - автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії у складі 80 точок - для Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків "Лисичанськводоканал” - 5,5 млн грн; роботи з оснащення будинків міста Лисичанська вузлами комерційного обліку теплової енергії від Комунального підприємства "Лисичанськтепломережа" - 4,6 млн грн; капітальний ремонт ділянки автодороги по вул. Героя Радянського Союзу В. Сметаніна (від вул. Красна до вул. Незалежності) для Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ, що коштував 2 млн грн.

 

Голова Правління ГО “Антикорупційний штаб” Юлія Гречка та виконавчий директор Сергій Миткалик розповідають, що організація створює діджитал антикорупційні інструменти, які допомагають стежити за виконанням робіт на різних об’єктах.

Карта ремонтів, створена нами, є унікальною та максимально повною. Вона наповнюється автоматично без людського втручання, а саме: на пряму з офіційного сайту держзакупівель Prozorro в режимі реального часу. Знайдіть свій будинок на карті, перевірте ремонт та, якщо він не зроблений або зроблений неякісно, надішліть нам скаргу. Юристи Антикорупційного штабу допоможуть жителям добитися того, щоб ремонт був зроблений належним чином”, – говорить Юлія.

У прес-брифінгу також взяли участь двоє представників міської влади, а саме: Шилін Сергій Іванович, Лисичанський міський голова, та Шальнєв Андрій Леонідович, перший заступник міського голови. “Ми, представники міської влади, дуже вдячні за таку роботу та вашу небайдужість. Подібні громадські ініціативи є дійсно важливими, тому ми всіляко будемо підтримувати наповнюваність карти, а також обов‘язково розглянемо звернення та будемо сприяти розміщенню модулю Карти ремонтів на нашому офіційному сайті”, зазначив Андрій Леонідович.

Проєкт фінансується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Читайте також

×