Миронівка: презентаія проєкту “Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності у громадах”

Миронівка: презентаія проєкту “Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності у громадах”

15 лютого у Миронівці (Київська обл.) відбудеться презентація проєкту “Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності у громадах”.

 

Учасники:

  • Сергій Мовчан, керівник проєкту

  • Юлія Манжелій, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Миронівської міської ради

  • Юрій Сверба, керівник Управління формування політики доброчесності у публічній та приватній сфері НАЗК

  • Юлія Омельченко, місцева координаторка проєкту

 

Миронівська ТГ — одна з п’яти громад, де впродовж 9 місяців ГО “Антикорупційний штаб” допомагатиме впроваджувати інструменти запобігання корупції. Наша мета — підвищити вплив громадян на прийняття рішень на місцевому рівні та збільшити кількість дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади. 

 

“Миронівська громада – єдина на Київщині, яку ми запросили до участі у проєкті, тому ваші досягнення в антикорупційному напрямку будуть прикладом для всього регіону. Ми сподіваємось на активність місцевих жителів, адже небайдужість людей допоможе сформувати якісну та дієву антикорупційну програму для Миронівки. Саме ви найкраще знаєте проблеми своєї громади, а ми готові навчити, як їх розв’язувати”, – розповів Сергій Мовчан.

 

Запрошуємо ЗМІ та активних жителів громади! 

Після заходу заплановане спілкування з експертами проєкту та кава-брейк. 

 

Попередня реєстрація: https://forms.gle/zdCkGpLBmqAPNz3V6 

 

Місце проведення заходу зареєстровані учасники дізнаються напередодні у листі на електронну пошту. 

 

Проведення заходів здійснюється громадською організацією "Антикорупційний штаб" у співпраці з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP).

 
×