Новоукраїнка: презентація проєкту «Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади»

Новоукраїнка: презентація проєкту «Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади»

31 січня о 15:00 ГО «Антикорупційний штаб» презентує проєкт «Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади» у Новоукраїнці Кіровоградської області.

 

Учасники:

 

  • Сергій Мовчан, керівник проєкту
  • Олександр Корінний, міський голова Новоукраїнки
  • Олександр Матушкін, експерт Офісу доброчесності НАЗК
  • Ніна Мазур, місцева координаторка проєкту 

Новоукраїнська ТГ — одна з п’яти громад, де впродовж 10 місяців ГО “Антикорупційний штаб” допомагатиме впроваджувати інструменти запобігання корупції. Наша мета — підвищити вплив громадян на прийняття рішень на місцевому рівні та збільшити кількість дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади. 

 

Запрошуємо ЗМІ та активних жителів громади! 

Після заходу заплановане спілкування з експертами проєкту та кава-брейк. 

 

Адреса проведення: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 72. Приміщення центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» конференц-зала молодіжного простору «2room»

 

Попередня реєстрація: https://forms.gle/9FZejNMrLbHFZXua6  

 

 

Проведення заходів здійснюється громадською організацією "Антикорупційний штаб" у співпраці з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP).

 
×