Публічна дискусія "Виконання парламентом Антикорупційного порядку денного"

Публічна дискусія


Участь візьмуть народні депутати, представники антикорупційних та правоохоронних органів, громадських організацій, журналісти, представники міжнародних організацій, посольств.

На заході будуть висвітлені результати роботи новообраного парламенту, які вплинули на роботу антикорупційних, правоохоронних та судових органів у рамках виконання “Порядку денного встановлення справедливості”, який підтримали політичні партії в липні цього року. Також буде обговорено подальші плани щодо невиконаних на сьогоднішній день пунктів Порядку денного.

Програма форуму:
9.30-10.00 - реєстрація, вітальна кава.
10.00-10.30 - Вступне слово.
10.30-13.00 - Панельні дискусії щодо виконання антикорупційного порядку денного
13.00-13.30 - Кава-пауза, неформальне спілкування

Адреса: #ПеремогаSpace (зал Museum, 4 поверх) за адресою бульвар Тараса Шевченка, 62 (м. Київ)

Мови заходу:
українська та англійська
організатори забезпечують синхронний переклад

Щоб взяти участь у дискусії, заповніть, будь ласка, форму: https://forms.gle/Pzit8RYCkeaCB8gi8

***
Захід проводиться за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

За додатковою інформацією звертатися за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.

Читайте також

 • Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень
  Держфінінспекція перевірить закупівлю КМДА на понад 1 млрд гривень

  Департамент транспортної інфраструктури КМДА планує витратити понад 1 млрд гривень на сумнівні закупівлі. Як повідомляють партнери "Наші гроші": Департамент транспортної інфраструктури КМДА 27 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на комплексну модернізацію вагонів КП «Київський метрополітен». Вартість угоди склала 1,02 млрд грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Антикорупційний Штаб надіслав відповідне депутатське звернення, та серед іншого, попросили Держфінінспекції з’ясувати наскільки санкціоновано з тендеру викинули пропозицію, яка була на 150 млн. грн. дешевшою, ніж у переможця державного підряду. .

 • Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків
  Розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків

  Факт розкрадання коштів міського бюджету на ремонтах будинків виявився під час під час запису сюжету для каналу Україна. Виявилось,що до голови ОСББ по пров. Жуковського, 10 приходили невідомі люди і пропонували гроші, якщо вона дасть справу, що "ремонт виконано повністю, претензій не маю". У цьому будинку мали утеплити 280 кв. м. фасаду на 150 тис грн, а замість цього зробили не повністю лише 2 квартири. Серед інших деталей, КП «Київбудреконструкція» прийняло роботу і заплатило підряднику - ТОВ «ГолдДевелопмент» - майже 150 тисяч гривень. ТОВ «ГолдДевеломент», який відзначився з ремонтом в провулку Жуковського, мав утеплити загалом 78 столичних житлових будинків. Загальна вартість ремонтних робіт за ними склала 10,5 мільйони гривень.  .

 • Розкрадання у ДП
  Розкрадання у ДП "Укрпатент" у понад мільйон гривень

  У листопаді 2014 року команда Антикорупційного штаба кілька тижнів проводила розслідування діяльності державного підприємства «Український інститут промислової власності», більш відомого як ДП «Укрпатент», і знайшли розкрадань щонайменше на 1 мільйон гривень. Ці імовірно корупційні закупівлі держпідприємства були оскаржені в Прокуратурі, після чого було відкрито кримінальне провадження. Проте дуже швидко Печерська міліція закрила кримінальне провадження, при цьому жодного повідомлення нам, як заявителям, не було надано, що є прямим порушенням закону. Постанова про закриття була скасована, тому тепер чекаємо на розслідування «злочину на мільйон» і те, що за нагло закрите кримінальне провадження буде понесено відповідальність. .

×