Ремонтував дороги для окупантів: бізнесмену з Мелітополя повідомили про підозру у пособництві агресору

Ремонтував дороги для окупантів: бізнесмену з Мелітополя повідомили про підозру у пособництві агресору

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

 

Зазначається, що з початку збройної агресії підприємець, маючи проросійські погляди, добровільно погодився сприяти окупаційній адміністрації у реалізації злочинних рішень.

Після захоплення «Мелітопольського асфальтобетонного заводу» він за пропозицією ворога очолив його та став активно закликати працівників підприємства підтримати окупантів і співпрацювати з ними.

Використовуючи потужності заводу, бізнесмен брав участь у реконструкції доріг регіонального значення, по яких окупанти перекидають особовий склад та військову техніку на Запорізький напрямок. Передав будівельну техніку та матеріали на потреби збройних формувань рф.

Потім підозрюваний для швидкого виконання чергового доручення ворога «скоординував» роботу асфальтного підприємства з кількома власними фірмами і восени 2022 року налагодив виготовлення протитанкових засобів, відомих як «зуби дракона». Надалі вони в якості фортифікаційних споруд були встановлені по лінії бойового зіткнення на Запорізькому напрямку.

Чоловікові повідомили про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України). Санція цієї статті передбчає відповідальнітсь у вигляді позбавленням волі від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

 

ГО “Антикорупційний штаб” продовжує збір інформації про російських воєнних злочинців та колаборантів для внесення у базу Реєстру воєнних злочинців, створеного разом з журналістами “Слідство.Інфо”. 

Ми зробимо все, щоб кожен російський воєнний злочинець та колаборант був покараний. Маєте більше інформації — надішліть нам.

 
×