РОСІЯ ЗАБЛОКУВАЛА ФАНДРАЙЗИНГОВУ ПЛАТФОРМУ УКРАЇНИ UNITED24

РОСІЯ ЗАБЛОКУВАЛА ФАНДРАЙЗИНГОВУ ПЛАТФОРМУ УКРАЇНИ UNITED24

Російський Роскомнадзор заблокував платформу збору коштів для України United24, а також сайти низки ЗМІ. Про це повідомляє російський проєкт «ОВД-інфо» з посиланням на реєстр Роскомнадзору. Це означає, що з території росії донати на підтримку України надійти не зможуть.

Що таке United24
Фандрейзингова платформа в рамках United24 була створена для переказу коштів на допомогу Україні. Там можна обрати кілька напрямків: оборона, гуманітарка, а також фінансово підтримати відновлення України після війни. 5 травня Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск глобальної ініціативи United 24 плану відновлення і розвитку України, який фінансуватиметься із спеціального фонду, що акумулюватиме кошти. За місяць через платформу вдалося зібрати понад $51 млн або 1,5 млрд гривень.

Антикорупційний штаб теж запустив проєкт для популяризації платформи. На нашій Карті руйнувань ми збираємо фото “до” та “після” пошкоджених або знищених об'єктів у війні з Росією. Це і житлові будинки, і школи, і церкви. Вже незабаром презентуємо карту, аби ви все побачили.

 
Інші заборони РФ

Крім United24, Роскомнадзор 4-5 червня заблокував сайти українських видань «Ґрати», «Слiдство.iнфо», а також нові ресурси проєктів «Радіо Свобода». Після початку війни в Україні Роскомнадзор заблокував багато новинних ресурсів, у тому числі російських. Серед них “Настоящее время”, “Эхо Москвы”, “Крым.Реалии”, “Медуза”, “Радио Свобода”, ВВС, Deutsche Welle та інші. 

 

Читайте також

×