В Україні від COVID-19 вакциновані 5% населення: ГО «Антикорупційний штаб» презентує рейтинг областей за темпами вакцинації

В Україні від COVID-19 вакциновані 5% населення: ГО «Антикорупційний штаб» презентує рейтинг областей за темпами вакцинації

Громадська організація «Антикорупційний штаб» продовжує моніторинг стану вакцинації в Україні. За даними станом на 7 липня 2021 року з 43,9 мільйонів населення України щеплення від COVID-19 отирмали лише 5,08%. На 10 тисяч населення вакциновані усього приблизно 508 осіб. За показником вакцинації Україна пасе задніх у рейтингу країн: наразі у неї 142-ге місце.

 

Ці та інші дані щодо вакцинації «Антикорупційний штаб» отримує з карти вакцинації, яку ви можете подивитись за посиланням. Тут ви можете знайти найближчі пункти вакцинації від COVID-19. Окрім цього, за допомогою інструментів Карти можна легко повідомити про будь-яке порушення або зловживання в процесі вакцинації.

Які області в лідерах та аутсайдерах вакцинації

Станом на 7 липня 2021 року, лідерами за кількістю вакцинованих є Київ та Київська область — відповідно 10,22% та 8,14% населення щеплені. Далі у п’ятірці лідерів розмістились Полтавська, Миколаївська та Вінницька області: відповідно 7,36%, 6,43% та 6,13% щеплених. 

 

Аутсайдерами рейтингу є Луганська (1,87%), Чернігівська (1,91%), Донецька (2,06%), Чернівецька (3,36%) та Одеська області (3,90%). Рейтинг складений за даними з підконтрольних Україні регіонів.

Повний рейтинг виглядає ось так

 

 

На карті можна знайти також «Можливо втрачені дози».

Дані на Карті автоматично завантажуються з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних у режимі реального часу, які публікуються НСЗУ. Національна служба здоров'я у свою чергу використовує медичні записи про вакцинацію, що вносяться до електронної системи охорони здоров’я лікарями персонально по кожному пацієнту.

 

Читайте також

 • ТОП-5 вбивчих правок до антитютюнового законопроєкту №4358
  ТОП-5 вбивчих правок до антитютюнового законопроєкту №4358

  Голова правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик розповідає детально про топ правок, які можуть вбити антитютюнове законодавство в Україні. 

 • Нардеп з Херсонщини «лобіює» тютюнові інтереси в парламенті
  Нардеп з Херсонщини «лобіює» тютюнові інтереси в парламенті

  Олексій Ковальов — Народний депутат України, Голова підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, у грудні 2020 року вже отримав антипремію «Бронзова коса» за “лобіювання” тютюнових інтересів. Нардеп, обраний за 186-м округом (Херсонська область), активно “лобіює” тютюнові інтереси у Верховній Раді України. Розповідаємо, як саме.

 • NGO
  NGO "Anti-Corruption Headquarters" has prepared the top 5 problems related to vaccination, as well as - specific solutions to solve them

  The COVID-19 vaccination campaign is underway in Ukraine. From the beginning, one of its systemic shortcomings was poor communication from the authorities. The lack of clear and up-to-date information on the procedure of vaccination on the background of the shortage of vaccine doses in the country puts Ukraine in the 121st place in the world ranking among the vaccinated population with the first dose.

   

  The NGO Anti-Corruption Headquarters, together with partners, has prepared the top 5 problems related to vaccination and specific solutions to solve them. It will be about overpricing, non-transparency, and lack of proper accounting and control - so save our top 5 and join the monitoring.

×