В Україну прибула друга партія вакцини Pfizer

В Україну прибула друга партія вакцини Pfizer

У вівторок, 18 травня, в Україну літаком доставили 122 850 доз вакцини Pfizer-BioNTech.

Про це повідомили в ЮНІСЕФ Україна.

"Щойно у міжнародний аеропорт 'Київ' прибув  літак із першими 122 850 доз вакцини Pfizer-BioNTech. Це перший із чотирьох вантажів нової партії. Загалом, до кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій", - йдеться у повідомленні.

Ця партія буде в основному (378 тис. доз) використана для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти. Решту направлять на вакцинацію пріоритетних груп з першого та другого етапу вакцинації.

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19 такий:

  • Працівники закладів освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.
  • Керівники закладів формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад, а ті - департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій та Київської міської адміністрації.
  • Департаменти/управління освіти і науки надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я цих адміністрацій.
  • Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату й час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу.

Уточнені списки керівники мають надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Надалі будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Якщо ви знаєте випадки порушень в ході вакцинації від СOVID-19, повідомте нам на пошту shtab.net@gmail.com.

Цей допис став можливим завдяки підтримці Посольства Франції в Україні.

Читайте також

×