З 1 червня українці можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій: як це зробити

З 1 червня українці можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій: як це зробити

З 1 червня на сайті edopomoga.gov.ua можна оформити фінансову допомогу від міжнародних організацій. Розповідаємо трошки деталей.

Що це за допомога?

Уряд ухвалив розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке забезпечує можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які тимчасово окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій.

 

Проєкт реалізовано Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні.

Хто може отримати, які документи подавати, коли зарахують кошти

Допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.

 

 

Збір даних передбачає надання вами відомостей про себе та членів сім’ї (дітей та недієздатних осіб), а саме:

 

- ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;

- ІПН (РНОКПП);

- Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;

- Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;

- Ваш номер телефону;

- IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок).

Все це відбувається на сайті ЄДопомога в розділі допомоги від міжнародних організацій: https://aid.edopomoga.gov.ua/

 

єДопомога збирає заявки та формує категорії, після цього їх передають міжнародникам, і вже останні ухвалюють рішення щодо фінансування. Більше деталей та анкета для заповнення - ось тут: https://aid.edopomoga.gov.ua/

 

Читайте також

×