АНОНС: Приховані інтереси чиновників більше не таємниця: запрошуємо на презентацію нового IT-інструменту

АНОНС: Приховані інтереси чиновників більше не таємниця: запрошуємо на презентацію нового IT-інструменту

Громадська організація «Антикорупційний штаб» спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції розробили інноваційний антикорупційний діджитал-інструмент «Приховані інтереси».

Запрошуємо на презентацію 24 листопада 2021 року. Початок — об 11.00  в інформаційному агентстві  «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (зала 1). Орієнтовна тривалість заходу - 45 хвилин. 

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням до 23.11 (включно): https://cutt.ly/rTWqn7z 

Учасники заходу: 

  • Олександр Новіков, Голова НАЗК
  • Сергій Миткалик, Голова правління ГО «Антикорупційний штаб»
  • Данило Молчанов, керівник проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»
  • Олексій Орловський, директор програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

«Приховані інтереси» — перший діджитал-інструмент, який автоматично виявляє можливі ризики зловживань у посадовців. Тобто кожен охочий може знаходити ризики, які мають ознаки порушень Закону України «Про запобігання корупції» та розкривати інші приховані корупційні правопорушення, які коштують українському бюджету мільярди гривень щороку.

Тепер на порталі НАЗК можна відслідковувати, як пов'язані публічні службовці та компанії, чи отримував посадовець подарунки, які потенційно можуть свідчити про порушення антикорупційного законодавства, чи є у чиновника ризик конфлікту інтересів під час здійснення закупівель та ще 9 можливих ризиків.  Про всі детально можна буде дізнатись під час презентації. 

Захід транслюватиметься також онлайн на платформі Zoom.

Під час події буде синхронний переклад з української на англійську та з англійської на українську.

"Приховані інтереси" розроблені в межах проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS" за підтримки Міністерства цифрової трансформації України (перший етап), та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” (другий етап).

Захід проводиться за підтримки проєкту Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Якщо маєте додаткові запитання, можете їх поставити комунікаційній менеджерці ГО «Антикорупційний штаб» Євгенії Вірлич за адресою: e.virlich@gmail.com, за тел.: +380505943065  

 

Читайте також

×