25 днів закупівель COVID-19 (ІНФОГРАФІКА)

25 днів закупівель COVID-19 (ІНФОГРАФІКА)

17 березня набув чинності закон, щодо закупівель проти COVID-19, який передбачає, що закуповувати можна лише товари та послуги, які затверджені КМУ – медичні засоби, обладнання, засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби та антисептики.

За 25 днів дії закону було укладено понад 9.5 тис договорів на загальну суму в 1.6 млрд грн 

Так, найбільше купували у Київській області – понад 493 млн грн, в Одеській – 162 млн грн та Львівській і Дніпровській областях – понад 130 млн грн.

Варто зазначити, що у Чернівецькій області та Івано-Франківських областях, де є найбільша кількість інфікованих, суми закупівель найменші – 18 і 13 млн грн відповідно.

Детальніше щодо кожної області окремо та топ найбільших підрядників на нашій інфографіці 

Проєкт фінансується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"

 

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×