Галина Данильченко — самопроголошена “очільниця” Мелітополя: що відомо про колаборантку

Галина Данильченко — самопроголошена “очільниця” Мелітополя: що відомо про колаборантку
 
Антикорупційний штаб починає публікації матеріалів про зрадників і колаборантів. Нагадаємо, разом із НАЗК та Рух ЧЕСНО ми створюємо реєстр колаборантів, які сприяли вторгненню росії в Україну. Наразі у нас вже понад 200 фігурантів. Почнемо ж ми з тих, проти кого вже порушені кримінальні справи. Наприклад, із самопроголошеної “очільниця” Мелітополя Галини Данильченко.
Отже, 13 березня 2022 року Галина Данильченко, чинна на той момент депутатка Мелітопольської міської ради (фракція ОПЗЖ, нічого дивного) проголосила себе очільницею Мелітополя. Підозра у вчиненні державної зради не забарилась (https://www.facebook.com/pgo.gov.ua/posts/329577432538430).
Отже, за даними слідства, депутатка Мелітопольської міської ради на шкоду державному суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності України та інформаційній безпеці, здійснила перехід на бік ворога в умовах воєнного стану. На виконання отриманого від представників Російської Федерації завдання представниця місцевої влади проголосила себе «виконуючою обов’язки Мелітопольського міського голови» та активно здійснювала дії щодо організації та упорядкування окупаційної влади на території м. Мелітополь та Мелітопольського району.
Проголосивши про створення невизначеного законодавством України органу – «Комитет народных избранников», Данильченко закликала громадян України до його підтримання та припинення супротиву мешканців міста окупаційній владі.
В базі “Миротворець” Галина Данильченко також є: ось тут.
Владу Данильченко захопила в той час, коли чинний міський голова Іван Федоров був викрадений і піддавався катуванням, бо відмовився співпрацювати з окупантами. За даними місцевих, Галина Данильченко очолює мародерство у Мелітополі, щодня викрадаються люди і саме вона дає «наведення» на проукраїнських громадян та бізнесменів. https://t.me/Sharpreview/11150
За даними порталу “Приховані інтереси” (він наразі відключений для публічного перегляду), Галина Данильченко пов’язана з чотирма компаніями, а останнє місце її роботи — директорка ТОВ «Мелітопольський завод підшипників ковзання».
До речі, ви можете повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
Зрадники за реєстром Руху ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×