Не забуваємо про відомих колаборантів: Анатолій Шарій

Не забуваємо про відомих колаборантів: Анатолій Шарій
Якось ми підзабули про відомого блогера і менш відомого політика Анатолія Шарія, правда? А між тим він не лише знаний антиваксер, а ще й особа, яку підозрюють у вчиненні державної зради.
 
Вперше підозру у вчиненні державної зради Шарію оголосили іще у червні 2021-го (https://novynarnia.com/.../19/proty-shariya-porushyly-novi/). За даними руху ЧЕСНО (https://www.chesno.org/politician/166551/), у 2022 році Служба Безпеки України оголосила про підозру Шарію за статтями дрежзрада та порушення рівних прав громадян ()https://news.liga.net/.../sbu-obyavila-o-podozrenii-shariyu). Діяльність “Партії Шарія” рішенням РНБО припинена. Також закрили YouTube-канал Шарія в Україні.
 
Починав Анатолій Шарій свою публічну діяльність як журналіст: у 2005 році писав у жіночих глянцевих виданнях (https://ms.detector.media/.../2019-08-07-khto-takii.../). Спочатку писав на різні гострі соціальні теми, згодом перейшов до критики влади. З 2008 публікується в інтернет-виданні from-ua.com, яке вважаються маніпулятивними (https://texty.org.ua/d/2018/mnews/). Далі Анатолій пройшов “славетний” шлях: у 2014 році він став відеоблогером — і саме тоді стає зрозуміло, що він застосовує російські пропагандистські наративи. Події на Донбасі Шарій називає “громадянською війною за участю іноземних сторін” (https://youtu.be/1G1v2auMBr0). Шарій також відзначився активним “розвінчуванням фейків” українських ЗМІ, хоча його самого неодноразово ловили на брехні й маніпуляціях (https://ms.detector.media/.../2019-08-07-khto-takii.../).
 
Зрештою Анатолій Шарій і зовсім перетворився на пропагандиста, якого наразі підозрюють у вчиненні держзради. Проте знаходиться блогер за останніми даними в Іспанії. Але ми дуже чекаємо його в Україні приблизно таким, як на фото і бажано в оточенні правоохоронців.
 
Оновлення. 4 травня 2022 року в Іспанії Анатолія Шарія затримали.
 
Служба безпеки України повідомляє (https://t.me/SBUkr/4231), що правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року.
 
Це затримання - чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним, зазначили в СБУ.
 
Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А. Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:
 
 
 • ст. 111 (Державна зрада)
 • ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).
 
На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.
 
Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом. Брифінг СБУ з цього приводу: https://t.me/zsuwar/13907 . І трошки кадрів з затримання: https://t.me/zsuwar/13911
Пізніше повідомили, що Шарія відпустили під підписку про невиїзд, він повернеться до Барселони, де чекатиме на судове рішення про екстрадицію.
 
Друзі, ми хочемо щоб такі особи не брали участь у політичному житті України та за наявності доказів були за гратами. Ми збираємо дані про колаборантів в Україні і Ви можете допомогти нам у цьому — повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
 
Зрадники за реєстром Рух ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/
 

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×