Порядок денний встановлення справедливості: чи продуктивним був листопад? – блог Павла Левіна на "Ліга.Блоги"

Порядок денний встановлення справедливості: чи продуктивним був листопад? – блог Павла Левіна на

Порядок денний встановлення справедливості – це перелік антикорупційних вимог від коаліції громадських організацій до парламенту ІХ скликання. Він стосується першочергових реформ, які має прийняти та створити умови для імплементації нова Верховна Рада, яка працює вже 3 місяці. У свою чергу, 3 партії, які пройшли до парламенту, підтримали порядок денний (Слуга Народу, Голос та Батьківщина). Тож які пункти Порядку денного встановлення справедливості були виконані? Читайте  у блозі Павла: https://blog.liga.net/user/plevin/article/35220

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×