Як український скрипаль виявився коригувальником вогню окупантів

Як український скрипаль виявився коригувальником вогню окупантів


Ілля Сметанін — той самий скрипаль, який здав ворогу під обстріл Луцький аеропорт. Виявляється, він — доволі відома на Волині людина. Відома передусім своїми здібностями потрапляти у скандали. А ще — відвертий симпатик Радянського Союзу, руского міра і ніколи не приховував свої поглядів. Неодноразово встрягав у скандали, але кожного разу викручувався.

Чоловіка затримала СБУ 4 березня 2022 року і на оприлюдненому спецслужбою відео колаборант зізнається у скоєному (https://www.youtube.com/watch?v=AHmVqZUtpPY...)

Журналісти місцевого видання дослідили діяльність Сметаніна (https://lutsk.rayon.in.ua/.../382472-illia-smetanin...).

Отже, шпигунську діяльність він здійснював з 2010 року, а протягом 24-28 лютого він постійно «зливав» інформацію про результати вторгнення російських військ на Волинь.

Ілля Сметанін виріс у сім’ї музикантів у Привокзальному районі Луцька, де до Другої світової війни жили офіцери військово-повітряних сил і офіцери ракетних військ стратегічного призначення. Всі його сусіди мали стосунок до служби у цих військах.

Тут сформувалися його захоплення і особливі погляди на життя. Погляди, за які дехто його давно називали позаочі «агентом Путіна» та пальцем «руки Кремля». І, як виявилося, мали рацію.

Свою діяльність він називав вивченням і популяризацією історії місцевої авіації.

А ще Ілля Сметанін – музикант. Працював спершу у Львівській філармонії. Далі п’ять років пропрацював у столиці – грав у естрадно-симфонічному оркестрі, який надавав музичний супровід для зірок світової естради, що приїжджали до України.

До рідного міста повернувся після Майдану. Нарікав, що на зарплатню, на яку раніше знімав у Києві квартиру, нормально жив, і навіть відклав, різко скоротилася втричі в доларовому еквіваленті.

Підзаробив мабуть… На “Миротворці” Сметанін вже є: https://myrotvorets.center/criminal/smetanin-ilya-igorevich/
І ще трошки посилань на матеріали про Сметаніна:
Тинць: https://cutt.ly/gFAFmiz
Тинць: https://cutt.ly/AFAFRv3

До речі, ви можете повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA

Зрадники за реєстром Рух ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

#реєстр_колаборантів #колаборанти

Читайте також

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

 • Антикорупція в програмах політичних партій
  Антикорупція в програмах політичних партій

  Антикорупційний штаб провів ретельне дослідження програм усіх партій, які мають орієнтовну підтримку виборців на рівні 0,5% і вище, на предмет відповідності програм цих партій вимогам Порядку денного.

×