Знайомі обличчя серед колаборантів: що загрожує Олегу Царьову

Знайомі обличчя серед колаборантів: що загрожує Олегу Царьову
Олег Царьов був народним депутатом України у чотирьох скликаннях (IV—VII). При цьому, особливо ніколи не приховував своїх антиукраїнських настроїв, опинявся у всеукраїнському кримінальному розшуку.
 
3 червня 2014 року Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт та згоду на обрання стосовно народного депутата України О.Царьова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Але пізніше його відпустили на волю.
 
26 червня 2014 року обраний «спікером парламенту» Союзу народних республік — об'єднання підконтрольних РФ угрупувань "ДНР" і "ЛНР", які Генеральна прокуратура України кваліфікує як терористичні. Має стосунок до «Комітету порятунку України», створеного в Москві 3 серпня 2015 року колишніми високопосадовцями України часів президентства Януковича, та з липня 2014 року є “спікером Новоросії” — конфедерації, до якої входять так звані “ЛНР” та “ДНР”.
4 листопада 2015 року Генеральна прокуратура України почала процедуру заочного засудження Олега Царьова.
 
У 2022 році брав активну участь у російських пропагандистських відеозйомках на окупованих територіях Київської області (https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/15/7331551/). Через це йому оголосили підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України – заклики до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також до підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, до співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями.
 
У 2022 році у відеозверненні закликав державу-окупанта Росію надіслати своїх надзвичайників на територію України, яка є суверенною і незалежною державою.
За кілька тижнів до повномасштабної війни “Financial Times” з посиланням на джерела у розвідці (https://www.unian.ua/.../ft-carov-sered-kandidativ-na...) повідомило, що Кремль розглядає Царьова як можливого кандидата на голову окупаційної адміністрації, пишуть наші друзі з Рух ЧЕСНО. Ось тут більше про Царьова від ЧЕСНО (https://www.chesno.org/politician/409/).
 
А в першому коментарі ми додамо ще кілька скріншотів того, як Царьов “коригує” пересування української техніки залізничними шляхами і мостами.
Фігурант бази “Миротворець”: https://myrotvorets.center/criminal/carev-oleg-anatolevich/.
 
Тож що загрожує Царьову в Україні? Скоріш за все, не менше 15-ти років позбавлення волі.
 
Ми збираємо дані про колаборантів в Україні. Ви можете допомогти нам у цьому — повідомити нам про колаборантів анонімно у формі за посиланням: https://cutt.ly/dFb1FKA
 
Зрадники за реєстром Руху ЧЕСНО ось тут: https://www.chesno.org/traitors/

Читайте також

 • Перші ордери для воєнних злочинців - путіна та львової-бєлової
  Перші ордери для воєнних злочинців - путіна та львової-бєлової

  Російський президент путін та уповноважена з прав дитини рф мають офіційні статуси підозрюваних у скоєнні воєнного злочину стосовно українських дітей. 

 • Чому не працює НАЗК?
  Чому не працює НАЗК?

  Одним із ключових пунктів Порядку денного встановлення справедливості, який запропонували підтримати політичним партіям, які беруть участь у передвиборчих перегонах, Коаліція громадських організацій, є перезапуск НАЗК. Першочерговими кроками експерти називають необхідність звільнення поточного керівництва агентства, обрання нового шляхом прозорого конкурсу та впровадження одноособового керівництва замість колективного, яке існує сьогодні.

 • Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?
  Підготовка до нового навчального року. Як ремонтують навчальні закладі України?

  Батьки по всій Україні за допомогою Карти ремонтів можуть контролювати як місцева влада бюджетним коштом ремонтує школи та садочки.

×